Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. (H:6,5cm)

Hamerprijs: € 180

Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. Versierd met libellen. Eerste helft van de 20ste eeuw.

10 x 16,5 x 6,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

1035

10206

ZILVERWERK
Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920. (H:48 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

ZILVERWERK
Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een 104-delig verzilverd bestek, Art Deco. (L:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw. (H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een paar decoratieve tuinbeelden van leeuwen. Gietijzer. (H:54 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340