Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. (H:6,5cm)

Hamerprijs: € 180

Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. Versierd met libellen. Eerste helft van de 20ste eeuw.

10 x 16,5 x 6,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

1035

10206

ZILVERWERK
Een paar vazen gemaakt uit zilver, gemerkt 800. Gemaakt in Duitsland. 693g. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250