Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. (H:6,5cm)

Hamerprijs: € 180

Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. Versierd met libellen. Eerste helft van de 20ste eeuw.

10 x 16,5 x 6,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

1035

10206

ZILVERWERK
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250