Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. (H:6,5cm)
Hamerprijs: € 180
Titel | Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos. (H:6,5cm) |
Afmetingen | 10 x 16,5 x 6,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 1035 |
Lot ID | 10206 |
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300