Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000 (H:21,5cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000 (H:21,5cm) |
Hoogte | 21,5 cm |
Diameter | 12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 779 |
Lot ID | 10205 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500