Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000 (H:21,5cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000 (H:21,5cm) |
Hoogte | 21,5 cm |
Diameter | 12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 779 |
Lot ID | 10205 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500