Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000 (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 340

Een vergulde kelk gemaakt uit zilver in neogotische stijl en gemerkt 800/1000. Totaalgewicht 433g.

21,5 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

779

10205

Negen biscuit porseleinen beelden van Heiligen en Madonna's. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antiek, gegraveerd bronzen kruis met Corpus Christi, Neoromaans, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een imposant kruisbeeld, geëboniseerd hout, schildpad inleg en verzilverd metaal. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een wierookbrander met bijhorend wierookscheepje, verzilverd messing. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek tabernakel, brons en messing met een afbeelding van Jezus Christus Circa 1900.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Hoofd van een engel, een antieke houtsculptuur. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600