Een collectie van 5 vergulde ciborie. (H:17,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een collectie van 5 vergulde ciborie, waarvan 1 gemerkt .800 - Billaux Grossé Bruxelles en gemaakt uit zilver, 247g.

17,5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

783

10203

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300