Een collectie van 5 vergulde ciborie. (H:17,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een collectie van 5 vergulde ciborie, waarvan 1 gemerkt .800 - Billaux Grossé Bruxelles en gemaakt uit zilver, 247g.

17,5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

783

10203