Een collectie van 5 vergulde ciborie. (H:17,5cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een collectie van 5 vergulde ciborie. (H:17,5cm) |
Hoogte | 17,5 cm |
Diameter | 8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 783 |
Lot ID | 10203 |
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000