Een collectie van 5 vergulde ciborie. (H:17,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een collectie van 5 vergulde ciborie, waarvan 1 gemerkt .800 - Billaux Grossé Bruxelles en gemaakt uit zilver, 247g.

17,5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

783

10203

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 250 - 350