Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw.

Hamerprijs: € 100

Een antieke rok verwarmer, 18de eeuws en gemerkt 1736, bijgevoegd een antieke bedverwarmer, 19de eeuws.

82 cm

14 cm

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

949

10187

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500