Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw.
Hamerprijs: € 100
Titel | Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw. |
Breedte/diepte | 82 cm |
Hoogte | 14 cm |
Diameter | 31 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 949 |
Lot ID | 10187 |
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600