Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw.
Hamerprijs: € 100
Titel | Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw. |
Breedte/diepte | 82 cm |
Hoogte | 14 cm |
Diameter | 31 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 949 |
Lot ID | 10187 |