Een antieke rokverwarmer gedateerd 1736 en bedwarmer, 19de eeuw.

Hamerprijs: € 100

Een antieke rok verwarmer, 18de eeuws en gemerkt 1736, bijgevoegd een antieke bedverwarmer, 19de eeuws.

82 cm

14 cm

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

949

10187

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150