Een antieke tafel met lades, 17de eeuw.
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een antieke tafel met lades, 17de eeuw. |
Afmetingen | 80 x 170 x 80 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 796 |
Lot ID | 10180 |
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250