Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model 'Fleury'.

Hamerprijs: € 400

Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model 'Fleury'. Wiskemann: 127 delen. Ander bestek: 84 delen.

Conditie Wiskemann: Uitstekend, sommige onderdelen in originele verpakking.

32 x 46 x 23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

738

10177

Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
VanStahl, model Perles, een verzilverd bestak in een bestekkoffer. 99 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een suikertang gemaakt uit zilver in art-nouveau periode. 14,40g. 935/1000

Schattingsprijs: € 50 - 100

ZILVERWERK
Een colletie van een paar en één kandelaars gemaakt uit zilver.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw. 209g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een samengestelde collectie tafelaccessoires, verzilverd metaal.

Schattingsprijs: € 100 - 200