Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model 'Fleury'.

Hamerprijs: € 400

Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model 'Fleury'. Wiskemann: 127 delen. Ander bestek: 84 delen.

Conditie Wiskemann: Uitstekend, sommige onderdelen in originele verpakking.

32 x 46 x 23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

738

10177

Een set van 2 bestekkoffers met verzilverd bestek, gemerkt Wiskemann model

ZILVERWERK
Orfèverie Wiskemann, een verzilverd bestek. Model Louis XV.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
M.H. Wilkins & Sohne, een paar kandelaars, zilver, 835, Duitsland. 855g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Christofle, 'Gallia', een koffie- en theeservies, bijgevoegd serveeraccesoires.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Eugène Joseph RAHIER (1810?-1846) 'Paar kandelaars' zilver. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Boulenger - Debain & Flamant, Frankrijk, koffiekan, suikerpot en theepot, bijgevoegd tafelaccesoires, VK. 1,879kg.