Een antieke en ovale spiegel in Lodewijk XVI stijl.

Hamerprijs: € 110

Een antieke en ovale spiegel in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

70 cm

100 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

751

10168

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 300 - 500