Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux

Hamerprijs: € 100

23 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

343

10154

MODE / JUWELEN
Cartier Santos, een balpen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' zilver met een gefacetteerde natuurlijke steen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
Delvaux, model 'Sepia PM', Jumping Noir, zwart leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een antiek zakhorloge, 18kt geel goud met een guioché afbeelding van een paard.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ‘Cabochon saffieren’ en ‘old cut’ diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver en ‘old cut’ diamanten. 27,45g.

Schattingsprijs: € 500 - 700

MODE / JUWELEN
Een antieke avondtas, leder gemonteerd met een zakuurwerk. Brussel, Circa 1920.

Schattingsprijs: € 300 - 500