Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux
Hamerprijs: € 100
Titel | Een handtas gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 21 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 343 |
Lot ID | 10154 |
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000