Een antieke omgebouwde gasluchter gemaakt uit brons.

Hamerprijs: € 1.800

Een uitzonderlijke en antieke omgebouwde gasluchter gemaakt uit brons. 19de eeuw.

133 cm

111 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

383

10149

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles. (L:11 x W:11 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Lampe Bouillotte, brons in Lodewijk XVI stijl. (H:53 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250