Een sac-a-perles luchter gemaakt uit brons met glas in Lodewijk XVI stijl.

Hamerprijs: € 220

80 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

411

10143

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300