Een uitzonderlijk paar vazen gemaakt uit porselein met kobalt-blauwe glazuur en handgeschilderd Japans decor.

Hamerprijs: € 3.000

Een uitzonderlijk paar vazen gemaakt uit porselein met kobalt-blauwe glazuur en handgeschilderd Japans decor, gemonteerd met bronzen elementen. Versierd met kraanvogels en vlinders. Tweede helft 19de eeuw. Waarschijnlijk gemaakt door Sèvres.

28 x 39 x 88 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

312

10139

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paar Grote Vazen' geglazuurde keramiek voor Amphora.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Boch Frères, Keramis, een vaas met lusterglazuur. Art Nouveau.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700