Een tegel met voorstelling van de vredesduif in een smeedijzer houder

Hamerprijs: € 50

Een tegel met voorstelling van de vredesduif in een smeedijzer houder, 18de eeuw.

20 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

309

10138

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300