Een tegel met voorstelling van de vredesduif in een smeedijzer houder

Hamerprijs: € 50

Een tegel met voorstelling van de vredesduif in een smeedijzer houder, 18de eeuw.

20 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

309

10138

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300