Dordevic MIODRAG (1936) een lithografie. (93 x 65 cm)
Hamerprijs: € 110
Titel | Dordevic MIODRAG (1936) een lithografie. (93 x 65 cm) |
Breedte/diepte | 93 cm |
Hoogte | 65 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 545 |
Lot ID | 10137 |
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)
Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000
Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250