Thomas BAYRLE (1937) 'Mondschein Sonata, Beethoven Fragment', Een lithografie 10/10. (59 x 69 cm)

Hamerprijs: € 600

Thomas BAYRLE (1937) 'Mondschein Sonata, Beethoven Fragment', Een lithografie 10/10.

59 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

681

10135

Thomas BAYRLE (1937)

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) 'Twee schilderijen'. (W:64 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300