Thomas BAYRLE (1937) 'Mondschein Sonata, Beethoven Fragment', Een lithografie 10/10. (59 x 69 cm)

Hamerprijs: € 600

Thomas BAYRLE (1937) 'Mondschein Sonata, Beethoven Fragment', Een lithografie 10/10.

59 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

681

10135

Thomas BAYRLE (1937)

Oscar Hector BONNEVALLE (1920-1993) 'Orientalist met een kameel' olie op doek. 1964.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice VAN MIDDEL (1886-1952) 'Zwanen in het park' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles ROLLIER (1912-1968) 'Nu aux bas bruns entre une table et une cheminée' olie op doek. 1945.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder op de uitkijk' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300