André SEURYNCK (1925) 'Stilleven met bloemen' een schilderij, olie op doek (55 x 38 cm)

Hamerprijs: € 140

André SEURYNCK (1925) 'Stilleven met bloemen' een schilderij, olie op doek

55 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

529

10129

André SEURYNCK (1925)
André SEURYNCK (1925)
André SEURYNCK (1925)
André SEURYNCK (1925)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200