André SEURYNCK (1925) 'Stilleven met bloemen' een schilderij, olie op doek (55 x 38 cm)

Hamerprijs: € 140

André SEURYNCK (1925) 'Stilleven met bloemen' een schilderij, olie op doek

55 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

529

10129

André SEURYNCK (1925)

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen. (W:30 x H:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc CHAGALL (1887-1985) 'Cirque'. (W:29,3 x H:38,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'. (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976. (W:30 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970. (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Storm op de Schelde - Temps Orageux' (W:132 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'. (W:41,5 x H:54,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Julien VAN LANGENHOVE (1920-1986) ?Bloemenstilleven?. (W:130 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600