Een paar empire kaders met prints 'une Jeune Veuve' en 'Une Jeune Mère', gemerkt M. Lang 1835. (24 x 30 cm)

Hamerprijs: € 200

Een paar Empire kaders met prints 'une Jeune Veuve' en 'Une Jeune Mère', gemerkt 1835.

24 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

555

10123

Een paar empire kaders met prints

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300