Een paar empire kaders met prints 'une Jeune Veuve' en 'Une Jeune Mère', gemerkt M. Lang 1835. (24 x 30 cm)

Hamerprijs: € 200

Een paar Empire kaders met prints 'une Jeune Veuve' en 'Une Jeune Mère', gemerkt 1835.

24 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

555

10123

Een paar empire kaders met prints

Vlaamse School, 'Gekroonde Madonna met kind, Scepter en Globus Cruciger', olie op paneel. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000