Een paar vazen met champslevé afgewerkt gemaakt in Japan, waarschijnlijk Meiji

Hamerprijs: € 100

Een paar vazen met Cloisonné afgewerkt gemaakt in Japan, waarschijnlijk Meiji. 19de eeuw.

30 cm

16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

24

10106

Een Chinese achtlobbige vaas, blauw-wit decor van draken en feniksen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Meiping vaas, Famille Verte met decor van een feniks. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt

Schattingsprijs: € 150 - 250