Alfred T. BASTIEN (1873-1955) 'Tangodanser' een schilderij, olie op doek en gemerkt 1902 (32 x 52 cm)
Lot 526

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Alfred T. BASTIEN (1873-1955) 'Tangodanser' een schilderij, olie op doek en gemerkt 1902

32 cm

52 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

526

10105

Alfred T. BASTIEN (1873-1955)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600