Alfred T. BASTIEN (1873-1955) 'Tangodanser' een schilderij, olie op doek en gemerkt 1902 (32 x 52 cm)
Lot 526

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Alfred T. BASTIEN (1873-1955) 'Tangodanser' een schilderij, olie op doek en gemerkt 1902

32 cm

52 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

526

10105

Alfred T. BASTIEN (1873-1955)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500