Charles ANFRIE (1833-1905) een bronzen jongen met een tol, gemaakt uit brons.

Hamerprijs: € 200

Charles ANFRIE (1833-1905) een bronzen jongen met een tol, gemaakt uit brons. 19de eeuw.

Charles ANFRIE (1833-1905)

28 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

425

10102

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Faucheur' gepatineerd brons

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hippolyte MOREAU (1832-1927) 'Chant De Lalouette' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340