Charles ANFRIE (1833-1905) een bronzen jongen met een tol, gemaakt uit brons.

Hamerprijs: € 200

Charles ANFRIE (1833-1905) een bronzen jongen met een tol, gemaakt uit brons. 19de eeuw.

Charles ANFRIE (1833-1905)

28 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

425

10102

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800