Titel | Eugène LAERMANS (1864-1940) Een ets van een boer, gemonogrammeerd E.L. (23 x 17 cm) |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 17 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 561 |
Lot ID | 10100 |