Eugène LAERMANS (1864-1940) Een ets van een boer, gemonogrammeerd E.L. (23 x 17 cm)
Lot 561

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Eugène LAERMANS (1864-1940) Een ets van een boer, gemonogrammeerd E.L.

23 cm

17 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

561

10100

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l’Oise (France)'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'

Schattingsprijs: € 240 - 340