Eugène LAERMANS (1864-1940) Een ets van een boer, gemonogrammeerd E.L. (23 x 17 cm)
Lot 561

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Eugène LAERMANS (1864-1940) Een ets van een boer, gemonogrammeerd E.L.

23 cm

17 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

561

10100

TSUKAI (XX), kalligrafie, Oost-indische inkt op papier.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Louis LONCIN (1875-1946) 'Ploegen van het veld' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Temps Gris à Staelen' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Frans SIMONS (1912-1996) 'De Bosweg' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

René DE BAUGNIES (1869-1962) 'Boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250