Gabriel VIARDOT (1830-1906) een staander gemaakt uit hout met marmer en gemonteerd met brons.
Hamerprijs: € 550
Titel | Gabriel VIARDOT (1830-1906) een staander gemaakt uit hout met marmer en gemonteerd met brons. |
Afmetingen | 52 x 52 x 121 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 836 |
Lot ID | 10074 |
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300