Een 'Bain Marie' versierd met Japanees decor en gemaakt uit verzilverd koper.

Hamerprijs: € 100

15 cm

9,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

45

10065

Een

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van vogels en bloemen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese Meiping vaas, Famille Verte met decor van een feniks. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een gezeten boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese hoedensteun met 'Scrolling Lotus', blauw-wit decor. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve houtsculptuur van een tempel, Sri Lanka.

Schattingsprijs: € 300 - 500