Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt 0.835, gemaakt in Duitsland.

Hamerprijs: € 650

Een paar kandelaars gemaakt uit zilver en gemerkt 0.835, gemaakt in Duitsland. Bruto: 1900g

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

732

10064

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800