Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl.

Hamerprijs: € 160

Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl. Onderaan gemerkt, periode 1920-1930.

Conditie: deuken.

18 x 18 x 18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

729

10063

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300