Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl.

Hamerprijs: € 160

Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl. Onderaan gemerkt, periode 1920-1930.

Conditie: deuken.

18 x 18 x 18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

729

10063

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700