Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl.

Hamerprijs: € 160

Een Christofle Dinanderie vaas gemaakt uit verzilverd koper in art deco stijl. Onderaan gemerkt, periode 1920-1930.

Conditie: deuken.

18 x 18 x 18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

729

10063

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250