Een uitzonderlijk groot tafel middenstuk gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor en figuren. Gemaakt in Duitsland

Hamerprijs: € 500

Een uitzonderlijk groot tafel middenstuk gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor en figuren. Gemaakt in Duitsland. 19de eeuw.

conditie: Grote restauratie onderaan, ontbrekende delen.

36 x 40 x 73 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

311

10061

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee paar 'Vieux Bruxelles vazen met decor van bloemen en figuren'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vaas' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340