Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor, Vieux Bruxelles

Hamerprijs: € 220

Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor, Vieux Bruxelles, 19de eeuw.

condition: ontbrekend stukje.

15 x 31 x 43,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

301

10060

Giovanni RONZAN (1906-1974) 'Elegante dame met een duif' geglazuurde faience. (L:14 x W:14 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijk groot 'Zwiebelmunster'-decor dineer en koffieservies, Tsjechië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een mid-century tegeltableau, België, circa 1960. (L:63 x W:63 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem. (L:14 x W:14 x H:54,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:28 x W:74 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Twee beelden' porselein, Sèvres gemerkt. (H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein. (H:32 cm)

Schattingsprijs: € 340 - 440

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw. (W:20 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300