Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons.

Hamerprijs: € 130

Een side table ingelegd met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met bronzen vogels en klauwpoten.

Conditie: te herstellen.

74 cm

62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

757

10057

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000