Een mid-century salontafel met spiegelglas en gemaakt uit metaal.

Hamerprijs: € 150

Conditie: gebruikssporen

46 x 111 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

856

10055

Giancarlo PIRETTI (1940) 'DSC 106' 6 stoelen voor Castelli. (L:57 x W:58 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland. (L:85 x W:177 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Mauro MANETTI (1946) 'uitzonderlijke grote Ananas Ijsemmer'. (H:38 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

A mid-century hanglamp 'Cascade', verchroomd metaal. Circa 1970. (H:74 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een design zetel, gepatineerd metaal en grijze stof. Circa 1980. (L:90 x W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Oswald VERMAERCKE (1926) 'Barkast' voor V-Form. (L:44 x W:130 x H:107 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem. (H:34 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340