Een mid-century salontafel met spiegelglas en gemaakt uit metaal.

Hamerprijs: € 150

Conditie: gebruikssporen

46 x 111 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

856

10055

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120