Een mid-century salontafel met spiegelglas en gemaakt uit metaal.

Hamerprijs: € 150

Conditie: gebruikssporen

46 x 111 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

856

10055

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Luigi MASSONI (1930-2013) 'Marconi' acryl, hout en metaal. 1962. (L:19 x W:19 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180