Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl

Hamerprijs: € 160

Een paar haardvuurbokken gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

13 x 39 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1008

10054

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500