Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Moeder met kind' waterverf en potlood op papier. 1986. (60 x 60 cm)

Hamerprijs: € 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Moeder met kind' waterverf en potlood op papier. 1986.

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

60 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

626

10047

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Armand JAMAR (1870-1946) 'Tijdens de Oorlog' olie op doek. 1914.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Arturo GUERRERO (1960) 'Ayudeme Doctora Corazo'n' mixed media op doek. 1987.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Frans MASEREEL (1889-1972) 'Ere Aan Verhaeren' een houtsnede. 1955

Schattingsprijs: € 50 - 100

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100

Schattingsprijs: € 400 - 600

Joseph SPEYBROUCK (1891-1956) 'De Heilige Drievuldigheid' olie op board.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 100 - 200