Jaak VAN DEN SEYLBERGH (1884-1960) Mixed media op papier. (60 x 50 cm)

Hamerprijs: € 60

Jaak VAN DEN SEYLBERGH (1884-1960) Mixed media op papier.

60 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

601

10046

Roland DEVOLDER (1938) 'Dames'. Drie lithografieën en etsen. (W:80 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990. (W:30,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1966. (W:92 x H:132 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder, landschap met windmolen' olie op doek. (W:150 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Bereshit' een collectie gedichten en 14 seriegrafieën. 29/30. (L:4 x W:41 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karel Martin CLAESSENS (1864-1938) 'De Bewening van Christus' gouache op papier. (W:40 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans MASEREEL (1889-1972) 'Ere Aan Verhaeren' een houtsnede. 1955. (W:32 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Ludovic JANSSEN (1888-1954) 'Un Etang De Bockryck (Campine)' olie op doek. (W:73 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500