Een luchter gemaakt uit metaal en versierd met bloemen gemaakt uit porselein.

Hamerprijs: € 90

65 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

399

10036

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Lampe Bouillotte, brons in Lodewijk XVI stijl. (H:53 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. Circa 1930. (H:80 x D:68 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300