Een decoratieve stoel met hoge rug in Syrische stijl, ingelegd met been.

Hamerprijs: € 160

Een decoratieve stoel met hoge rug in Syrische stijl, ingelegd met been. Tweede helft 19de eeuw.

42 x 31 x 123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

777

10035

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800