Een decoratieve stoel met hoge rug in Syrische stijl, ingelegd met been.

Hamerprijs: € 160

Een decoratieve stoel met hoge rug in Syrische stijl, ingelegd met been. Tweede helft 19de eeuw.

42 x 31 x 123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

777

10035

Piero DE MARTINI (1939) 'Nina e Santamaria' 8 stoelen voor Cassina.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maison Dominique 'Dressoir', houtfineer en metaal. Art Deco.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco.

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'

Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000