Verras me

Verlichting kopen & verkopen bij Flanders Auctions


Bij Flanders Auctions veilen we meermaals per jaar een uiteenlopend aanbod aan staanlampen, design lampen, bureaulampen en andere vormen van verlichting. Heb je moderne of vintage verlichting, staande lampen of exclusieve lampen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? 

Doorheen de jaren hebben we sterke relaties uitgebouwd met zowel kopers als verkopers waardoor we meermaals per jaar een groot aanbod aan verlichting kunnen aanbieden. Designers zijn inclusief namen als Gino Vistosi, Maison Jansen, Mazarin, Kristiansson, Mathias, Gae Aulenti, Pipistrello, Alessandro Pianon,  Michel Jaubert en vele anderen.

Komende veiling


VERLICHTING
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
VERLICHTING
Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
VERLICHTING
Kazuhide TAKAHAMA (1930-2010) 'Totem' een staande lamp voor Sirrah, 1981. (L:19 x W:26 x H:181 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000
VERLICHTING
Een paar wandlichten met schelpen, gemonteerd op koper. Circa 1950. (L:13 x W:26 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
VERLICHTING
Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten


VERLICHTING
Michel JAUBERT (XX-XXI) 'Tafellamp' gemaakt uit brons. (H:64cm)
Verkocht: € 750 (totaalprijs)
VERLICHTING
Belgo Chrome, een set van 4 identieke tafellampen. Circa 1980. (D:13,5 x W:17 x H:38 cm)
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een luchter gemaakt uit messing en afgewerkt met porseleinen bloemen. (H:50cm)
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een tafellamp, brons in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw. (H:89 x D:22 cm)
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm) (H:100
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een paar tafellampen in de vorm van een palmboom. (H:25,5 x D:22 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een staande lamp, gechromeerd metaal en acryl, circa 1970. (H:157 x D:35 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
VERLICHTING
een paar wandlichten gemaakt uit brons met afbeelding van een engel. Eerste helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 100 (totaalprijs)

Interesse om Vintage of Moderne Verlichting te laten veilen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.