Verlichting kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Bij Flanders Auctions veilen we meermaals per jaar een uiteenlopend aanbod aan staanlampen, design lampen, bureaulampen en andere vormen van verlichting. Heb je moderne of vintage verlichting, staande lampen of exclusieve lampen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten?

Doorheen de jaren hebben we sterke relaties uitgebouwd met zowel kopers als verkopers waardoor we meermaals per jaar een groot aanbod aan verlichting kunnen aanbieden. Designers zijn inclusief namen als Gino Vistosi, Maison Jansen, Mazarin, Kristiansson, Mathias, Gae Aulenti, Pipistrello, Alessandro Pianon,  Michel Jaubert en vele anderen.

Komende veiling

Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin.
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

Een luchter gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl.
Verkocht: € 938 (totaalprijs)
Een mid-century staanlamp gemaakt uit koper en hout, circa 1950. (148cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)
Een luchter in de vorm van de zon, gemaakt uit gesculpteerd hout en glas. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Een 'Sputnik' Space Age hanglamp, gechromeerd. Circa 1970. (50 x 50cm)
Verkocht: € 88 (totaalprijs)
Een vaas met deksel, gemonteerd met brons in de vorm van een tafellamp. (70 x 23cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
Een vintage kleine Sac-à-Perles luchter, metaal en glas. Circa 1960. (40 x 26cm)
Verkocht: € 63 (totaalprijs)
Een Lodewijk XVI stijl Lampe Bouilotte met twee lichtpunten (20 x 32 x 48cm)
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Een luchter met putto gemaakt uit verguld brons. Circa 1920. (10 x 22 x 50cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)

Interesse om Vintage of Moderne Verlichting te laten veilen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.