Verras me

Verlichting kopen & verkopen bij Flanders Auctions


Bij Flanders Auctions veilen we meermaals per jaar een uiteenlopend aanbod aan staanlampen, design lampen, bureaulampen en andere vormen van verlichting. Heb je moderne of vintage verlichting, staande lampen of exclusieve lampen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? 

Doorheen de jaren hebben we sterke relaties uitgebouwd met zowel kopers als verkopers waardoor we meermaals per jaar een groot aanbod aan verlichting kunnen aanbieden. Designers zijn inclusief namen als Gino Vistosi, Maison Jansen, Mazarin, Kristiansson, Mathias, Gae Aulenti, Pipistrello, Alessandro Pianon,  Michel Jaubert en vele anderen.

Komende veiling


VERLICHTING
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
VERLICHTING
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
VERLICHTING
Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
VERLICHTING
Een paar wandlichten met schelpen, gemonteerd op koper. Circa 1950. (L:13 x W:26 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
VERLICHTING
Een decoratief paar tafellampen afgewerkt met Corintische kapitelen. (L:15 x W:15 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
VERLICHTING
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten


VERLICHTING
A sac-à-perles luchter gemaakt uit messing met Boheems glas, tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
VERLICHTING
TRE Vetri Murano, een wandlicht met blauw glas. (L:25 x W:50 cm)
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een hall lantaarn gemaakt uit glas en brons
Verkocht: € 113 (totaalprijs)
VERLICHTING
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Phillips. (45 x 33cm)
Verkocht: € 563 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een luchter, koper en smeedijzer. Circa 1950. (H:71 x D:67 cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
VERLICHTING
Sylvie MONTAGNON (XX-XXI)
Verkocht: € 163 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een tafellamp met een arend, verguld brons, Hollywood Regency stijl. 20ste eeuw. (D:13 x W:30 x H:57 cm)
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
VERLICHTING
Een tafellamp met dodenmasker van Toetanchamon, gemaakt door Deknudt.
Verkocht: € 238 (totaalprijs)

Interesse om Vintage of Moderne Verlichting te laten veilen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.