Verlichting kopen & verkopen bij Flanders Auctions
Bij Flanders Auctions veilen we meermaals per jaar een uiteenlopend aanbod aan staanlampen, design lampen, bureaulampen en andere vormen van verlichting. Heb je moderne of vintage verlichting, staande lampen of exclusieve lampen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten?
Doorheen de jaren hebben we sterke relaties uitgebouwd met zowel kopers als verkopers waardoor we meermaals per jaar een groot aanbod aan verlichting kunnen aanbieden. Designers zijn inclusief namen als Gino Vistosi, Maison Jansen, Mazarin, Kristiansson, Mathias, Gae Aulenti, Pipistrello, Alessandro Pianon, Michel Jaubert en vele anderen.
Komende veiling
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Behaalde resultaten
A sac-à-perles luchter gemaakt uit messing met Boheems glas, tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Phillips. (45 x 33cm)
Verkocht: € 563 (totaalprijs)
Interesse om Vintage of Moderne Verlichting te laten veilen bij Flanders Auctions?
Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.