Mid-Century kopen & verkopen bij Flanders Auctions

What's in a name? De naam zegt het zelf. Mid-Century omvat de stijl in de vroege jaren 40 tot de jaren 60 van de 20e eeuw. Strakke lijnen, geometrische vormen en natuurlijke materialen zorgen voor het tijdloze aspect van deze stroming. Jaren na datum nog steeds modern en eenvoud in decor. Dit slaat zowel op interieur als exterieur. Iedereen kent de iconische Lounge Chair van Charles & Ray Eames.

In 2021 behaalde Flanders Auctions een veilingrecord voor Antoine Philippon & Jacqueline Lecoq. De iconische glazen bureau ging voor een totaalprijs van 42.500,00 euro onder de hamer en werd de duurst verkochte in zijn soort.

Andere namen: Lella & Massimo Vignelli, Maison Jansen, Angelo Mangiarotti, Belgo-Chrom, Arne Vodder, Olaf Bon Bohr, Charles & Ray Eames, Louis Van Teeffelen, Paolo Cattelan en vele anderen.

Komende veiling

Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Pia MANU (XX) 'Salontafel'
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Dimitri OMERSA (1927-1975) 'Varken' leder.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Helge SIBAST (1908-1985) '465 Stoelen' voor Sibast.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'
Schattingsprijs: € 300 - 500
Ico PARISI (1916-1996) 'Bibliotheekkast' voor Mim Roma
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Pia MANU (XX) 'Salontafel'
Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 500 - 800

Behaalde resultaten

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een siervaas met verschillende kleuren gemaakt uit geglazuurd keramiek voor Perignem. Periode 1960
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Een bijzettafel en tafellamp, acryl gemonteerd met brons in Hollywood Regency stijl. (D:45 x W:45 x H:58 cm)
Verkocht: € 425 (totaalprijs)
Een mid-century salontafel, metaal en gefumeerd glas. (L:90 x W:90 x H:39 cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Kleine bol' met lusterglazuur voor Perignem. (H:11 x D:11 cm)
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
Een faience sculptuur 'Le Bertetti - Torino' gemaakt in Italië en gemerkt Emanuela R. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez (H:27cm)
Verkocht: € 100 (totaalprijs)
Egon HILLEBRAND (XX-XXI) 'Table Lamp' verchroomd metaal en acryl. (H:53 x D:44 cm)
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
KERAMAR (XX) 'Rode vaas' geglazuurde keramiek. (H:36 x D:21 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)

Interesse om Mid-Century items te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.