Mid-Century kopen & verkopen bij Flanders Auctions

What's in a name? De naam zegt het zelf. Mid-Century omvat de stijl in de vroege jaren 40 tot de jaren 60 van de 20e eeuw. Strakke lijnen, geometrische vormen en natuurlijke materialen zorgen voor het tijdloze aspect van deze stroming. Jaren na datum nog steeds modern en eenvoud in decor. Dit slaat zowel op interieur als exterieur. Iedereen kent de iconische Lounge Chair van Charles & Ray Eames.

In 2021 behaalde Flanders Auctions een veilingrecord voor Antoine Philippon & Jacqueline Lecoq. De iconische glazen bureau ging voor een totaalprijs van 42.500,00 euro onder de hamer en werd de duurst verkochte in zijn soort.

Andere namen: Lella & Massimo Vignelli, Maison Jansen, Angelo Mangiarotti, Belgo-Chrom, Arne Vodder, Olaf Bon Bohr, Charles & Ray Eames, Louis Van Teeffelen, Paolo Cattelan en vele anderen.

Komende veiling

De Sede DS101, een paar bruin lederen zetels.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Lella & Massimo VIGNELLI (XX-XXI) 'Dineertafel' glas en metaal.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een grote en kleine salontafel, messing en glas, getekend Mara. Circa 1980.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Mario BELLINI (1935) 'Figura Office Chairs' voor Vitra
Schattingsprijs: € 240 - 340
Alessi, een collectie schalen, fruitmanden, voorraaddozen en een citruspers.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Daniel D'HAESELEER (XX) 'Metalen sculpturen' 5 sculpturen, koper en messing. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Joost MARECHAL (1911-1971) 'Vaas' geglazuurde keramiek.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Gabriella BINAZZI (XX-XXI) 'Vogel'. Circa 1980.
Schattingsprijs: € 300 - 500

Behaalde resultaten

4 armstoelen, salontafel en consoletafel, imitatie bamboe, in de stijl van John McGuire. (D:59 x W:52 x H:88 cm)
Verkocht: € 688 (totaalprijs)
Periginem vaas
Verkocht: € 750 (totaalprijs)
Een set van 2 mid-century bijzettafels gemaakt uit messing met fumé glas.
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Een salontafel, ovaal glas gemonteerd met brons en metaal. Waarschijnlijk Belgo Chrome. (D:65 x W:150 x H:42 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Soft Pad Bureaustoel' door Herman Miller. (D:111 x W:59 x H:63 cm) (D:111 x W:59 x H:63 cm)
Verkocht: € 688 (totaalprijs)
Een mid-century winkel presentatierek, glas en metaal. Circa 1960. (D:30 x W:90 x H:92 cm)
Verkocht: € 275 (totaalprijs)
Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer. (H: 22 x D: 14 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
Cidue, een vintage salontafel, glas en verguld metaal. Circa 1980. (L:43 x W:82 x H:40 cm)
Verkocht: € 175 (totaalprijs)

Interesse om Mid-Century items te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.