Mid-Century kopen & verkopen bij Flanders Auctions

What's in a name? De naam zegt het zelf. Mid-Century omvat de stijl in de vroege jaren 40 tot de jaren 60 van de 20e eeuw. Strakke lijnen, geometrische vormen en natuurlijke materialen zorgen voor het tijdloze aspect van deze stroming. Jaren na datum nog steeds modern en eenvoud in decor. Dit slaat zowel op interieur als exterieur. Iedereen kent de iconische Lounge Chair van Charles & Ray Eames.

In 2021 behaalde Flanders Auctions een veilingrecord voor Antoine Philippon & Jacqueline Lecoq. De iconische glazen bureau ging voor een totaalprijs van 42.500,00 euro onder de hamer en werd de duurst verkochte in zijn soort.

Andere namen: Lella & Massimo Vignelli, Maison Jansen, Angelo Mangiarotti, Belgo-Chrom, Arne Vodder, Olaf Bon Bohr, Charles & Ray Eames, Louis Van Teeffelen, Paolo Cattelan en vele anderen.

Komende veiling

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' groene glazuur, voor Amphora.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' geglazuurde keramiek, voor Amphora.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Mauro MANETTI (XX) 'Uil' een ijsemmer.
Schattingsprijs: € 150 - 250

Behaalde resultaten

Een paar mid-century kandelaars gemaakt uit koper met een ei gemaakt uit marmer.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Rogier VANDEWEGHE (1923 - 2020) Een Amphora parapluhouder gemaakt uit zwart geglazuurd keramiek. Gemerkt onderaan.
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Karl SPRINGER (1931-1991)(attr.) Een met been ingelegde salontafel staande op een voet gemaakt uit geel koper.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' geglazuurde keramiek voor Perignem. (H: 60 x D: 14 cm)
Verkocht: € 475 (totaalprijs)
Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer. (H: 22 x D: 14 cm)
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Rode Bolvaas' voor Perignem. (H: 20 x D: 21,5 cm)
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een cilinder vaas gemaakt voor Perignem. Onderaan gemerkt.
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
Een bureel gemaakt uit gepolijst metaal en leder, in de vorm van een reiskoffer.
Verkocht: € 688 (totaalprijs)

Interesse om Mid-Century items te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.