Keramiek kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld leeft keramiek meer dan in Vlaanderen. Het Belgische aardewerk is gekend tot ver buiten de landsgrenzen en daarom is keramiek een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je keramiek te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel vazen, potten, cache-pots, siervazen, biscuit, borden en vele andere stukken aan uit verschillende regio's en periodes, gaande van de 15e tot de 21e eeuw.

Enkele namen in onze veilingen zijn Jacques & Dani Ruelland, Rogier Vandeweghe, Elisabeth Vandeweghe, Charles Catteau, Eugenio Pattarino, Armand Maes, José Vermeersch, Perignem, Amphora, Capodimonte, Royal Dux, Limoges, Royal Vienna...

Komende veiling

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora
Schattingsprijs: € 200 - 300
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'vaas' voor Amphora.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Copenhagen, 7 sierborden en 2 tazza, polychroom porselein met handgeschilderd decor.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'
Schattingsprijs: € 300 - 500

Behaalde resultaten

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Capodimonte faience, een collectie van 2 items, Italië. Circa 1970. (L:22 x W:52 x H:32 cm)
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Een geglazuurde siervaas met bloemendecor, Amphora Teplitz. Niet gemerkt.
Verkocht: € 88 (totaalprijs)
Een buste gemaakt uit terracotta, waarschijnlijk Amphora Teplitz.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Capodimonte, naar Jean-Baptiste OUDRY (1686-1755) 'Jachtscène' (30 x 40 x 25cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Limoges een collectie borden 'De Jacht', 'De Visvangst' en 'Kaas'. Porselein. (L:31 x W:39 cm)
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Een mand met bloemen en een engel, gemaakt uit faience in Oostenrijk en gemerkt Amphora.
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Vaas' decor 1271. (H:24 x D:16 cm)
Verkocht: € 175 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Keramiek te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.