Keramiek kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld leeft keramiek meer dan in Vlaanderen. Het Belgische aardewerk is gekend tot ver buiten de landsgrenzen en daarom is keramiek een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je keramiek te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel vazen, potten, cache-pots, siervazen, biscuit, borden en vele andere stukken aan uit verschillende regio's en periodes, gaande van de 15e tot de 21e eeuw.

Enkele namen in onze veilingen zijn Jacques & Dani Ruelland, Rogier Vandeweghe, Elisabeth Vandeweghe, Charles Catteau, Eugenio Pattarino, Armand Maes, José Vermeersch, Perignem, Amphora, Capodimonte, Royal Dux, Limoges, Royal Vienna...

Komende veiling

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011. (W:7 x H:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Deruta, een paar Apothekersvazen, Italiaanse Majolica. Italië. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'. (L:14 x W:14 x H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:34 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Pebble & Vase' (W:17 x H:17,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein. (W:8,5 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora. (H:30 x D:17,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) Een siervaas gemerkt Perignem, uit de vroege periode 1950-1960.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. Niet gemerkt. (H: 38 x D: 18 cm)
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
Else BACH (1899-1950) voor Karlsruhe Majolica, een beeld van een paard.
Verkocht: € 75 (totaalprijs)
Bassano, een fruitkorf gemaakt uit faience. Gemaakt in Italië. (H: 48 x D: 27 cm)
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Een collectie van 5 beelden gemaakt uit porselein en gemerkt Lladro
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
Een paar vazen gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met bloemen en figuren.
Verkocht: € 200 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Keramiek te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.