Keramiek kopen en verkopen bij Flanders Auctions
Nergens ter wereld leeft keramiek meer dan in Vlaanderen. Het Belgische aardewerk is gekend tot ver buiten de landsgrenzen en daarom is keramiek een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je keramiek te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel vazen, potten, cache-pots, siervazen, biscuit, borden en vele andere stukken aan uit verschillende regio's en periodes, gaande van de 15e tot de 21e eeuw.
Enkele namen in onze veilingen zijn Jacques & Dani Ruelland, Rogier Vandeweghe, Elisabeth Vandeweghe, Charles Catteau, Eugenio Pattarino, Armand Maes, José Vermeersch, Perignem, Amphora, Capodimonte, Royal Dux, Limoges, Royal Vienna...
Komende veiling
Behaalde resultaten
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Capodimonte faience, een collectie van 2 items, Italië. Circa 1970. (L:22 x W:52 x H:32 cm)
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Een geglazuurde siervaas met bloemendecor, Amphora Teplitz. Niet gemerkt.
Verkocht: € 88 (totaalprijs)
Capodimonte, naar Jean-Baptiste OUDRY (1686-1755) 'Jachtscène' (30 x 40 x 25cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Limoges een collectie borden 'De Jacht', 'De Visvangst' en 'Kaas'. Porselein. (L:31 x W:39 cm)
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Interesse om jouw stukken Keramiek te verkopen?
Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.