Keramiek kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld leeft keramiek meer dan in Vlaanderen. Het Belgische aardewerk is gekend tot ver buiten de landsgrenzen en daarom is keramiek een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je keramiek te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel vazen, potten, cache-pots, siervazen, biscuit, borden en vele andere stukken aan uit verschillende regio's en periodes, gaande van de 15e tot de 21e eeuw.

Enkele namen in onze veilingen zijn Jacques & Dani Ruelland, Rogier Vandeweghe, Elisabeth Vandeweghe, Charles Catteau, Eugenio Pattarino, Armand Maes, José Vermeersch, Perignem, Amphora, Capodimonte, Royal Dux, Limoges, Royal Vienna...

Komende veiling

Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600

Behaalde resultaten

Een collectie van 2 Kutani borden, gemaakt in Japan.
Verkocht: € 88 (totaalprijs)
Jens Peter DAHL-JENSEN (1874-1960) 'Een Balinese vrouw' gemaakt uit porselein. Rond 1930.
Verkocht: € 688 (totaalprijs)
Dresden, een collectie van 3 beelden 'Generaals van Napoleon Bonaparte' (H:28,5 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een sierschaal gemerkt Perignem.
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Een collectie van 4 keramische items, gemaakt in de stijl van Perignem door Broeder Lode Smits.
Verkocht: € 63 (totaalprijs)
Paar vazen 'Porcelain de Couleuvre'
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Een paar cache-pots, gemaakt uit faience met handgeschilderd decor in Rouen, Frankrijk.
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
Herend, ENS, Limoges, een collectie gebruiksvoorwerpen en figuren, porselein. 20ste eeuw. (D:17 x W:20 x H:14 cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Keramiek te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.