Keramiek kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Nergens ter wereld leeft keramiek meer dan in Vlaanderen. Het Belgische aardewerk is gekend tot ver buiten de landsgrenzen en daarom is keramiek een vaste categorie in de veilingen van Flanders Auctions. Heb je keramiek te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Flanders Auctions biedt zowel vazen, potten, cache-pots, siervazen, biscuit, borden en vele andere stukken aan uit verschillende regio's en periodes, gaande van de 15e tot de 21e eeuw.

Enkele namen in onze veilingen zijn Jacques & Dani Ruelland, Rogier Vandeweghe, Elisabeth Vandeweghe, Charles Catteau, Eugenio Pattarino, Armand Maes, José Vermeersch, Perignem, Amphora, Capodimonte, Royal Dux, Limoges, Royal Vienna...

Komende veiling

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.
Schattingsprijs: € 300 - 500

Behaalde resultaten

Léo MAES DECOCK (XIX-XX), Torhout. Een pedestal met floraal decor, gemaakt uit Vlaams Aardewerk.  (L:33 x W:33 x H:84 cm)
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een keramische bloementuil, gemaakt door Perignem.
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) een soliflore vaas met oranje glazuur. Gemerkt onderaan.
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)
Een collectie van 6 Hummel beeldjes.
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
Een mand met bloemen en een engel, gemaakt uit faience in Oostenrijk en gemerkt Amphora.
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Een figuur gemaakt uit porselein en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, Duitsland 19de eeuw.
Verkocht: € 1.750 (totaalprijs)
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) voor Perignem, een siervaas gemaakt uit geglazuurde keramiek.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930. (H:17cm)
Verkocht: € 75 (totaalprijs)

Interesse om jouw stukken Keramiek te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.