Een mand met bloemen en een engel, gemaakt uit faience in Oostenrijk en gemerkt Amphora.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 120

17 x 30 x 16 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

201

7938

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300