Fashion & Luxegoederen kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Fashion, mode-accessoires en tassen zijn slechts enkele van de vele luxegoederen die Flanders Auctions aanbiedt tijdens haar veilingen. Heb je handtassen of fashion-artikelen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Contacteer onze fashion expert vandaag nog om alle mogelijkheden te bekijken.

Komende veiling

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.
Schattingsprijs: € 200 - 300
MODE / JUWELEN
Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires.
Schattingsprijs: € 200 - 300
MODE / JUWELEN
Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

MODE / JUWELEN
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux
Verkocht: € 238 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux, model Brilliant
Verkocht: € 1.375 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een Must De Cartier reistas gemaakt uit leder met vergulde elementen, en draagriemen. Met originele doos
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een 'Must De Cartier' polshorloge model Vendome met papieren.
Verkocht: € 300 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Val Saint Lambert, een halsketting met juweel gemaakt uit zilver en paars kristal. (2 x 4cm)
Verkocht: € 163 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een grote broche versierd met verschillende soorten edelstenen, halfedelstenen en diamanten in een 18 karaats gouden ontwerp
Verkocht: € 2.250 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een grote parfumfles 'Guerlin Mahora'
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 portefeuilles gemaakt uit leder en gemerkt Delvaux.
Verkocht: € 150 (totaalprijs)

Interesse om jouw Fashion of Luxegoederen te verkopen?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.