Fashion & Luxegoederen kopen en verkopen bij Flanders Auctions
Fashion, mode-accessoires en tassen zijn slechts enkele van de vele luxegoederen die Flanders Auctions aanbiedt tijdens haar veilingen. Heb je handtassen of fashion-artikelen te koop, of ben je op zoek naar specifieke objecten? Contacteer onze fashion expert vandaag nog om alle mogelijkheden te bekijken.
Komende veiling
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 600 - 800
Behaalde resultaten
Chanel Classique, een dameshandtas, leder en stof. (W:24,5 x H:19 cm)
Verkocht: € 1.875 (totaalprijs)
Een hanger in de vorm van een groot hart, 18kt wit goud met briljanten, ong 2,24ct, 11,81g.
Verkocht: € 2.250 (totaalprijs)
Een paar oorbellen, verguld zilver, koraal, robijnen & oude slijp diamanten. 12,10g.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met originele bewaartas. (W:32 x H:30 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Interesse om jouw Fashion of Luxegoederen te verkopen?
Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.