Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
Cathedrale De Reims, een uitzonderlijke schouwklok gemaakt uit verguld brons. (15 x 31 x 47cm)
Verkocht: € 11.250 (totaalprijs)
Antonin DAUM (1864-1930) 'Fleurons et rinceaux', een vaas, Daum-Nancy, circa 1892-1893. (H:20 x D:10,5 cm)
Verkocht: € 5.000 (totaalprijs)
Arthur WAAGEN (act.1869-1910) 'Kabyle au Retour de la chasse' Een uitzonderlijk bronzen beeld.
Verkocht: € 17.500 (totaalprijs)
Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer's Söhne, totaalgewicht 10,181kg, 207 stuks.
Verkocht: € 10.625 (totaalprijs)