'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 1.000

Een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

48,5 cm

68,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

171

14152

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340