'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 1.000
Titel | 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm) |
Breedte/diepte | 48,5 cm |
Hoogte | 68,5 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 171 |
Lot ID | 14152 |
Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000