terug naar catalogus Terug naar account
Henri Emile Adrien TRODOUX (XIX) 'Diane' een bronzen beeld op marmer basis

Hamerprijs: € 160

Henri Emile Adrien TRODOUX (XIX) 'Diane' een bronzen beeld op marmer basis. De tweede helft van de 19de eeuw. Hoogte van de marmeren voet: 8 cm, totale hoogte: 53 cm.

Lengte

12 cm

19 cm

53 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

468

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Henri Emile Adrien TRODOUX (XIX)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een houtsculptuur van een priester, 19de eeuw.