terug naar catalogus Terug naar account
Een verguld bestek in een doos gemaakt door Solingen in Duitsland. Inox 18/10 verguld met 23 karaats goud. 70 stuks.

Hamerprijs: € 300

Een verguld bestek in een doos gemaakt door SBS Solingen in Duitsland. Inox 18/10 verguld met 23/24 karaats goud. 70 stuks.

Lengte

32 cm

45 cm

8 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

745

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden