terug naar catalogus Terug naar account
Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en kalligrafische teksten

Hamerprijs: € 200

Een vaas gemaakt uit Chinees porselein en versierd met hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

44 cm

21 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

87

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar kleine vazen gemaakt uit Kutani steengoed, gemaakt in Japan.