Een uitzonderlijke Cave-à-liqueur met geslepen glas, verzilverde elementen. 19de eeuw.

Hamerprijs: € 2.000

Een uitzonderlijke Cave-à-liqueur met geslepen glas en gemaakt uit messing. Versierd met verzilverde draken, olifanten en vlinders. Binnenin voorzien van 14 glazen en 4 karaffen gemaakt uit geëtst kirstal. Gemaakt in de 19de eeuw.

25 x 31 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

937

9374

Een kruisbeeld gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een tafellamp gemaakt uit hout en metaal, periode 1930-1940.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 3 tuinvazen gemaakt uit gietijzer, bestaande uit een paar en een enkele vaas.

Schattingsprijs: € 600 - 800

1 x Dom Pérignon Rosé Champagne 2003 Vintage Brut (Limited Edition by Jeff Koons)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar karyatide kandelaars gemaakt uit gepatineerd brons, Empire Stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige garnituur van jardinières gemaakt uit verguld en koper en versierd met putti.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200