Verras me
terug naar catalogus Terug naar account
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

Dit stuk werd verkocht op 17.11.2021
Hamerprijs: € 80

Omschrijving van het lot


Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

Product details
Titel

Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

Breedte/diepte

15 cm

Hoogte

24 cm

Veilingsdatum

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

43

Condition Report


Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet
- Lorem ipsum doloris sit amet
- Lorem ipsum doloris sit amet

Detailfoto's


Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.
Een samengestelde collectie Japans porselein, een Imari dekselpot en Kutani dekselvaas.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?


Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons

Een Greep Uit Ons Aanbod

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) Een collectie van 9 plaquettes met wapenschilden van de 9 provincies voor Amphora.