terug naar catalogus Terug naar account
Een handtas gemaakt uit blauw leder en gemerkt Delvaux model Frimaire

Hamerprijs: € 150

Een handtas gemaakt uit blauw leder en gemerkt Delvaux model Frimaire, met de originele spiegel.

26,5 cm

20 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

330

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een Pendent schilderij van een vechtscène met paarden

Een Greep Uit Ons Aanbod

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'