Een email reclame bord Cristal Monopole Aarschot.

Hamerprijs: € 320

36 cm

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

967

9247

Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar handgeschilderde email plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kruisbeeld gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 15 paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vintage 'Ola' diepvriezer (c.1955)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Salvador DALI (1904-1989) een gesigneerde gitaar daterend 1971.

Schattingsprijs: € 60.000 - 80.000

Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'.

Schattingsprijs: € 80 - 120