een collectie van 3 verzilverde champagne emmers, waarvan 1 is gemerkt Christofle.

Hamerprijs: € 140

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

719

9301

ZILVERWERK
Een siervaas versierd met putti en gemaakt uit verzilverd metaal in art nouveau stijl. Gemerkt WMF

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos.

Schattingsprijs: € 50 - 100

ZILVERWERK
Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
Een kelk gemaakt uit zilver en gemerkt Billaux Grossé, Brussel. Bijgevoegd, 5 stuks verzilverde accessoires voor eucharistievie

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een tazza gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met figuren van vissen. 20ste eeuw, niet gestempeld. 1570g.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een verzilverd koffieservies op plateau met suikerpot, koffie- en melkkan

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een collectie van vogels, gemaakt uit zilver en gemerkt A830/A835. Een pauw, 2 fazanten en een ara

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren