terug naar catalogus Terug naar account
Een beeld van Franz Marschall te paard, klaar voor het gevecht.

Hamerprijs: € 100

Een beeld van Franz Marschall te paard, klaar voor het gevecht. Gemerkt Wessel Frankenthal en gemaakt in Duitsland. Eerste helft 20ste eeuw.

Lengte

8 cm

20 cm

24 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

256

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een collectie van 2 zilveren ciborie