Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw. (L:52 x W:98 x H:56 cm)
Lot 265

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw.

52 x 98 x 56 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

265

24005

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 400 - 600

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 1.000